Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları ihtiyacınızı karşılamak ve kaliteli ürünlerin keyfini çıkarmak ister misiniz? Klikal.com olarak sizlere sunduğumuz birbirinden özel ekipmanlar sayesinde mutfaktaki en büyük yardımcınız oluyoruz!

Endüstriyel mutfaklar; restoran, otel ve diğer hizmet alanlarının en önemsediği kısımlardır. Yemek ve gıda hazırlık süreçlerinin gerçekleştiği bu kısımlarda başarılı seçeneklerden yararlanabilmek adına seçimlerin de doğru yapılması gerekir. Bu noktada beklentilerinizi saptamanıza yardımcı olan klikal.com endüstriyel mutfak ürünleri konusunda da sizlere en doğru hizmetleri ulaştırmayı arzu eder. Siz de mutfağımı kusursuz kılacak hangi ürünleri satın almalıyım diyorsanız aşağıdaki ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz!


Endüstriyel Mutfak Seçenekleri

Endüstriyel mutfak seçenekleri konusunda ayrıcalıkları sizlerle buluşturan ve kaliteyi zirveye çıkaran klikal.com sayesinde hemen dilediğiniz ürünü sipariş edin! Siparişiniz birkaç gün içerisinde kapınızda olsun!


Tost Makineleri

Ev tipi tost makineleri ile onlarca misafirinize tost yaptığınızı bir düşünsenize? Makinenizin ısınarak kısa sürede bozulması karşı karşıya kalacağınız en klasik durum olacaktır. Bu anlamda seçiminiz ev tipi bir makineden ziyade endüstriyel tost makineleri arasından olmalıdır. Yüksek performans ile tost yapmanıza olanak sağlarken aynı zamanda kolay kolay zarar görmeyen yapısı sayesinde hemen her mutfağın vazgeçilmezi olur. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla da sizlere ayrıcalıklar sunar!


Çay Makineleri

Büyük davetlerde, otellerde veya insan hareketliliğinin çok fazla olduğu ofislerde çaydanlıkla çay demlemek oldukça yorucu bir durum olabilir. Sürekli biten çayı tazelemek için çaba sarf etmek çalışanlarınızın gün boyunca çay ile uğraşmasına neden olabilir. Bu durumda endüstriyel çay makineleri ile ihtiyaçlarınızla en doğru çözümleri buluşturabilirsiniz. Kapasitesi ile oldukça yeterli seçenekler sunan bu makinelerin ayrıcalıklı özelliklerinden biri de suyun belirli ısıda tutulması oluyor!


Döner Ocakları

Lezzetli dönerlerin piştiği döner ocakları restoran veya otelinizin ününe ün katacak bir detay olabilir. Etiniz ve döner ustanız oldukça kaliteli olsa da ekipman konusunda yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldırmadığınız sürece sizin için kaliteyi yakalamak oldukça zordur. Bu durumda klikal.com ayrıcalıkları ile sizlere sunulan döner ocakları arasından sizin için en doğru tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlara sunan platformumuzda avantajlar her geçen gün boyut değiştiriyor!


Blender ve Mikserler

500 kişilik bir davet için hazırlayacağınız pasta ve diğer karışımlar için hazırlıklarınızı elinizle yapmayı düşünmüyorsunuz değil mi? Büyük mutfaklarda, otellerde ve restoranlarda gerçekleşen hazırlıklarda genellikle endüstriyel mutfak ekipmanları kullanılır. Bu ekipmanların seçimi esnasında ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hareket etmeniz işinizi kolaylaştıracağı gibi kısa sürede hazırlıkları tamamlamanıza da imkân sağlayacaktır.


Izgaralar

Hamburger veya diğer köfte benzeri lezzetleri hazırlamak için sürekli bir ızgaranın yakılmış olması doğru değildir. Mutfak ortamında kaliteyi zirveye çıkarmak ve esnek çalışma prensiplerini ortaya koymak adına endüstriyel ızgaralar ile misafirlerinizden gelen lezzet taleplerine en uygun cevapları verebilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere sunan klikal.com’da alışveriş deneyimi çok başka olacak!


Kahve Makineleri

Misafirleriniz çay değil kahve seviyorsa onlara da hitap edecek seçenekleri sunmanız gerekir. Bu durumda cezve ile kahve pişirecek değilsiniz elbette! Tercih edeceğiniz endüstriyel kahve makineleri ile misafirlerinize taze ve lezzetli kahveler sunabileceksiniz. Üstelik kahve sıcaklığının sürekli aynı seviyede kalması sayesinde misafirlerinizin daha da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.


Endüstriyel Bulaşık Makineleri

Yüksek standartlardaki mutfakların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de bulaşıkların kaliteli bir şekilde yıkanmasına olanak sağlayan endüstriyel bulaşık makineleridir. Bulaşıkların temizliğini sağlayan bu seçenekler ile siz de en sağlıklı yemekler için en doğru hazırlıkları gerçekleştirebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.