Klikal Tırtıklı Vakum Makinesi Poşeti 30x40 Cm 50 Adet

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
PlatinPuan : 264.689
Fiyat:
15,51 USD + KDV
KDV Dahil:
328,78 TL
Havale / EFT:
322,20 TL
58,80 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Klikal Tırtıklı Vakum Poşeti 
 

Özellikle gıda ürünleri söz konusu olduğunda bir ürünün tüketiciye ulaşana kadar pek çok aşamadan geçtiği bilinen bir durumdur. Bu doğrultuda üreticiden başlayarak çeşitli tedarikçiler ve aracılardan sonra tüketici ürünü ancak ilgili market ya da reyondan temin edebilmektedir. Peki bu sırada gıdanın zararlı mikro organizmalar ve yabancı maddelerden korunması nasıl sağlanmaktadır? Ayrıca gıda ürünlerinin tazeliğinin korunması da tüketiciye sağlıklı bir biçimde ulaşması için aynı derecede önemlidir. 
 

İşte bu noktada devreye vakum makineleri girmektedir. Vakum makineleri ürünü bir vakum makinesi poşeti içerisine yerleştirerek ambalajlamayı sağlar. Özel olarak geliştirilen vakum makinesi poşetleri dokusu ve vakumlama işleminde kullanılan çeşitli zararsız kimyasallar sayesinde gıda ürünlerinin uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Böylelikle ürünler tüm tedarik sürecinde tüketiciye ilk günkü tazeliğinde ve hijyenik bir biçimde ulaştırılmış olur. 
 

Belirtmek gerekir ki yukarıda tarif ettiğimiz vakumlama işleminin faydaları günümüzde birçok insan tarafından fark edilmiştir. Bu da vakumlama işleminin yalnızca büyük işletmelerde değil ev ortamında da kullanılan bir yöntem olmasını beraberinde getirmiştir. Nitekim bunun için çok daha düşük maliyetlere sahip ev tipi vakum makineleri geliştirilmiştir. Ancak ev tipi vakum makinelerinde endüstriyel vakum makinesi poşetleri verimli bir biçimde kullanılamamaktadır. Çünkü ev tipi vakum makineleri ekstra bir hazneye sahip değildir. Bu noktada Klikal tırklıklı vakum makinesi poşeti sizlere ihtiyaç duyacağınız desteği sağlamaktadır. 
 

Klikal Tırtıklı Vakum Poşeti Faydaları 
 

Ev tipi vakum makineleri için üretilmiş olan Klikal tırtıklı vakum poşeti tüketicilere sunduğu avantajlarla gıda sektörünün favori ürünlerinden biri haline getirmiştir. Bu doğrultuda Klikal tırtıklı vakum poşetinin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz: 
 

İlk önce belirtmek gerekir ki Klikal tırtıklı vakum makinesi saklayacağınız gıda ürünlerinin oksijenden uzaklaştırılmasını sağlar. Oksijenin kimyasal reaksiyonlar, bilhassa oksidasyon için önemli bir bileşen olduğu göz önüne alındığında vakum makinesinin poşetinin bu tür tepkimelerin önüne geçtiği kolaylıkla fark edilebilir. 
 

Ev tipi vakumlama işlemine olanak tanıyan Klikal tırtıklı vakum poşeti uzun süreli saklamanız gereken gıda ürünlerini zararlı mikro organizmalardan korur. 
 

Tırtıklı vakum poşeti kullanmanın bir avantajı da gıda ürünlerini tat ve kokuyu korumasıdır. Böylelikle yiyeceklerinizi lezzetli bir şekilde uzun süre muhafaza edebilirsiniz. 
 

Klikal tırtıklı vakum poşeti aynı zamanda raf ömrünü uzatır. Bu sayede depolamak istediğiniz gıda ürünlerini çok daha uzun bir süre tüketebilmenizi sağlar. 
 

Depolanan gıda ürünlerinin en önemli problemlerinden biri nem kaybı ve korumadır. Klikal tırtıklı vakum poşeti doğal nemi koruyarak kurumanın önüne geçer. Böylelikle yiyecekleriniz ilk günkü tazeliğinde kalır. 
 

Stok yiyeceklerde karşılaşılan bir diğer sorun mikroskobik boyuttaki larvalar ve larva yumurtalarıdır. Depolama aşamasında fark edilmeyen bu tür organizmalar gıda ürünlerinin böcek istilasına uğramasına neden olabilir. Bu noktada da Klikal tırtıklı vakum poşeti sizlere pratik bir çözüm sunmaktadır. 
 

Kalınlık : 110 Mikron
Ağırlık : 100 gr / M²
Kaynak Süresi : 2 - 3 Saniye
Kaynak Isısı : 140 - 150 C°
Kullanım Sıcaklığı : -50 / +100 C°
Yumuşama Noktası : 100 C°


Poşetler Tüm Ev Tipi Vakum Makinesi Modellerinde Kullanılabilir.
Daha Yüksek Adetli Alımlar İçin İrtibata Geçebilirsiniz.
Ürünlerimiz Gıda Paketlemeye Uygundur. Test Raporları Mevcuttur.

Diğer Özellikler
Stok Koduklikal-30x40x50
MarkaKlikal
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.