Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi

Güncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
69,73 USD + KDV
1.430,04 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
82,41 USD + KDV
1.690,05 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
95,09 USD + KDV
1.950,06 TL
Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi


Ürünler, üreticiden tüketiciye ulaşana kadar birçok serüvenden geçer. Pek çok aşamadan geçtikten sonra tüketicinin eline geçen ürünlerin hijyenik olması için vakumlama işlemi uygulanır. Özellikle gıda ürünlerinde yapılan vakumlama işlemi ile gıdalar mikro organizma ve yabancı maddelerden temizlenir. Böylelikle, taze ve sağlıklı bir şekilde tüketiciye ulaşırlar. Günümüzde vakum makinelerinin yaygınlaşması ile birlikte ev tipi vakum makineleri de popülerleşmeye başladı. Ev ortamında pratik bir şekilde yapabildiğimiz vakumlama işlemleri ile gıdalarımızı sağlıklı ve uzun süre muhafaza edebilmekteyiz. Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi, yaygınlaşan vakum makineleri arasında kullanıcılarına sunduğu birçok avantaj ile dikkat çekmektedir.

Son zamanlarda yaygınlaşan vakum makinelerinin faydaları birçok insan tarafından fark edilmeye başlanmıştır. Böylelikle, vakum makineleri sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda ev ortamında kullanılabilecek şekilde de üretilmeye başlanmıştır. Çok daha uygun fiyatlara sahip olunabilen ev tipi vakum makineleri ile pratik bir şekilde vakumlama işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.
Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi, kullanıcılarına sunduğu fırsatlarla ürünlerimizi uzun süreler taze tutmamızı sağlar. Ürünü vakum makinesinin içine yerleştirerek ambalajlama işlemini gerçekleştirebiliriz. İçerdiği zararsız kimyasallar ile ürünlerimizi üzerindeki mikro organizmalardan ve yabancı maddelerden de arındırır. Bu sayede, uzun süre boyunca ürünümüzü sağlıklı bir şekilde muhafaza edebiliriz. Özellikle Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ile vakumlama işleminin yanı sıra birçok avantajdan da yararlanmak mümkündür.

Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Faydaları ;

Ev tipi vakum makineleri arasında kullanıcılarına sunduğu birçok fırsat ile Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi oldukça kolaylık sağlamaktadır. Vakumlama işlemi ve yararlanabileceğiniz diğer fırsatlar şunlardan oluşmaktadır:
  • Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ile birlikte vakumladığınız ürünler oksijen ile temasa geçmez. Böylelikle, oluşabilecek kimyasal reaksiyonlar ve çeşitli tepkimeleri engellemiş olursunuz.
  • Ev tipi vakumlama işlemi ile birlikte vakumladığınız gıdalar uzun süre boyunca mikro organizmalardan uzak bir şekilde muhafaza edilir.
  • 12 Litre vakum pompası sayesinde yoğun kullanıma uygundur.
  • Kompakt yapısı ile birlikte alandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi kuru ve nemli olarak iki ayrı mod sunar. Böylelikle, gıdalarınızı en uygun şekilde vakumlayabilirsiniz.
  • Kullanabileceğiniz marine modu ile birlikte et ve balık grubu ürünlerinde saatlerce beklemenize gerek kalmaz. Gıdanızı soslayıp vakumladıktan 20 dakika sonra mükemmel bir şekilde marine edilmiş olarak hazır bulabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman tek bir tuş ile Sadece Yapıştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Bu işleme buzdolabı poşetleri de dahil olmaktadır.
  • Kavanoz ve şişe vakumlama modu ile uzun süreler gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
  • Türkçe kullanım kılavuzu ve Türkçe kontrol paneli ile birlikte oldukça kolay bir şekilde yukarıdaki bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz.
  • Packtech D30 Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi, Packtech tarafından 2 yıl boyunca garantilidir.


 Otomatik Vakum Modu
Marinasyon Modu
Kuru ve Nemli Ürün Modu
Sadece Yapıştırma Özelliği
Kavanoz ve Şişe Vakumlama Modu
 
+ Türkçe Kullanım Kılavuzu
+Türkçe Kontrol Paneli
+ 2 Yıl Packtech Markası Güvencesi Altında Garantilidir.
Teknik Özellikler
Materyal ÖzelliğiABS + Paslanmaz Çelik | SUS304
Maksimum Poşet Genişliği300 mm
Terazi KapasitesiYok
Terazi HassasiyetiYok
Vakumlama Süresi7 - 10 Saniye
Yapıştırma Genişliği2.5 mm
Vakum Pompası12 Litre / Dakika
Vakum Gücü0.80 Bar
Ağırlık~ 1.65 Kg
Makine Ölçüleri402 mm x 180 mm x 101 mm
Güç Tüketimi110 W
Güç Gereksinimi220V | 50 Hz | 1 Ph
Diğer Özellikler
Stok Kodupacktech-pt-vkm-d30
MarkaPacktech
Stok DurumuGüncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
Garanti (Yıl)2

Packtech

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.