Packtech D50 Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi

Güncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
69,73 USD + KDV
1.430,04 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
82,41 USD + KDV
1.690,05 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
95,09 USD + KDV
1.950,06 TL

PackTech D50 Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi

 

Üstün performansıyla fark yaratan Packtech D50 Pro ev tipi otomatik vakum makinesi yiyeceklerinizin depolanmasında beklentileri aşan bir deneyim vadetmektedir. Oldukça düşük maliyetine karşılık cihaz yüksek performans ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Packtech kalitesini yansıtan ürünlerden biri olan D50 Pro, kullanıcıların en çok tercih ettiği vakum makinelerinin başında gelmektedir. Siz de Packtech D50 Pro ev tipi otomatik vakum makinesiyle yiyeceklerinizi güvenli bir biçimde depolayabilirsiniz.
Vakum makineleri geçmiş yıllarda yalnızca endüstriyel üretimde ve paketlemede yaygındı. Gıda sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olan cihazların son kullanıcılar tarafından da fark edilmesi uzun sürmedi. Son yıllarda giderek yaygınlaşan vakum makinesi kullanımı artık her mutfağın ihtiyaçlarından biri konumundadır. Özellikle mevsim dışı tüketim ve kurban bayramı gibi et stoklamanın gerektiği zamanlarda Packtech sizlere en ideal çözümü sunmaktadır. Packtech D50 Pro ev tipi otomatik vakum makinesi endüstriyel standartlarda bir raf ömrüne kavuşabilirsiniz.
 

PackTech D50 Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Kullanımı

 
Masaüstü kullanıma olanak tanıyan Packtech D50 Pro ev tipi otomatik vakum makinesini mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Endüstriyel cihazlara denk seviyede bir performansa sahip olan cihaz pratikliğiyle de ev kullanıcılarına hitap eder. Cihazı kullanmak içinse yalnızca prize bağlayarak saklayacağınız yiyeceğin bulunduğu vakum poşetini hazneye yerleştirmeniz yeterlidir. Daha sonra farklı modlardan birini seçerek Packtech D50 Pro’nün üstün vakumlama performansından yararlanabilirsiniz. Packtech D50 Pro ev tipi otomatik vakum makinesinin farklı gıda ürünleri için sunduğu modlar şunlardır:
  • Kuru ve nemli gıda ürünleri için 2 farklı vakumlama modu kullanabilirsiniz. Böylelikle yiyeceklerinizin nem oranını ideal seviyede tutabilirsiniz.
  • Et ve balık grubundaki gıda ürünleri için özel marinasyon modundan yararlanabilirsiniz. Birçok vakum makinesinde et ve balık ürünlerinin vakumlama işleminin tamamlanması saatlerce sürebilmektedir. Ancak Packtech D50 Pro ev tipi otomatik vakum makinesiyle sadece 20 dakikada işlemi tamamlayabilirsiniz.
  • Packtech D50 Pro’nun bir diğer ayırt edici kavanoz ve şişe vakumlama modudur. Kavanoz ve şişe gibi sert cisimlerde sakladığınız gıda ürünleri için bu mod idealdir.
  • Kısa süreli saklamayı düşündüğünüz ürünler için tek butonla sadece yapıştırma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Böylelikle son derece kısa bir sürede yiyecekleriniz depolamanız için hazır olacaktır.
  •  

PackTech D50 Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Özellikleri

 
PackTech D50 Pro, kullanım seçeneklerinin yanı sıra diğer özellikleriyle de fark yaratmaktadır. Bu doğrultuda cihazın öne çıkan bazı ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Packtech D50 Pro paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca çizilme ve diğer hasarlara karşı da cihazın son derece dirençli olduğunu vurgulamak gerekir.
  • PackTech D50 Pro’nun vakumlama kapasitesi dakikada 20 litredir. Buna ek olarak cihaz vakum gücü olarak da 0.85 barlık bir basınç sağlar.
  • Standart bir vakumlama işlemi için yalnızca 10 saniyelik bir bekleme yeterlidir.

 Otomatik Vakum Modu
Marinasyon Modu
Kuru ,Nemli Ürün Modu
Sadece Yapıştırma Özelliği
Kavanoz ve Şişe Vakumlama Modu
Rulo Poşet Kesme Bıçağı
Rulo Poşet Saklama Haznesi
 
+ Türkçe Kullanım Kılavuzu
+Türkçe Kontrol Paneli
+ 2 Yıl Packtech Markası Güvencesi Altında Garantilidir.
Teknik Özellikler
Materyal ÖzelliğiABS + Paslanmaz Çelik | SUS304
Maksimum Poşet Genişliği300 mm
Terazi KapasitesiYok
Terazi HassasiyetiYok
Vakumlama Süresi7 - 10 Saniye
Yapıştırma Genişliği2.5 mm | Çift Sıra Yapıştırma
Vakum Pompası20 Litre / Dakika
Vakum Gücü0.85 Bar
Ağırlık~ 2.5 Kg
Makine Ölçüleri403 mm x 196 mm x 120 mm
Güç Tüketimi130 W
Güç Gereksinimi220V | 50 Hz | 1 Ph
Diğer Özellikler
Stok Kodupacktech-pt-vkm-d50
MarkaPacktech
Stok DurumuGüncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
Garanti (Yıl)2

Packtech

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.