Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi

Güncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
69,73 USD + KDV
1.430,04 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
82,41 USD + KDV
1.690,05 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
95,09 USD + KDV
1.950,06 TL
Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi


Ürünler, üreticiden tüketiciye gelene kadar birçok aşamadan geçer. Bu sebeple, ürünlerin hijyenini koruması için birçok işlem uygulanır. Çeşitli aracılar ve tedarikçilerin elinden geçen ürünler için vakumlama işlemi uygulanır. Böylelikle, ürünlerdeki mikro organizmalar ve yabancı maddelerin temizlenmesi gerçekleşir. Özellikle gıda ürünlerinde ürünün kalitesi kadar hijyenik olması da çok önemlidir. Sağlığımızı ilgilendiren bu durumlar için vakumlama ve paketleme makineleri yardımımıza koşmaktadır. Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ile ev ortamında ürünlerinizi uzun süreler hijyenik olarak vakumlayabilirsiniz.


Vakum makineleri, ürünleri muhafaza etme konusunda birçok avantaj sunar. Ürünü vakum makinesine yerleştirerek ambalajlayarak ürünün korunmasına yardımcı olur. Vakum makineleri, içinde zararsız kimyasal maddeler bulundurur. Böylelikle, ürün içinde sağlığımıza tehdit olabilecek yabancı maddeler üründen arındırılır. Bu sayede, ürünler tüketiciye gelene kadar geçtiği bütün aşamalardan zararsız ve taze bir şekilde tüketiciye ulaşır.
Vakum makinelerinin faydaları gün geçtikçe insanlar tarafından fark edilmeye başlanmıştır. Vakum makinelerinin yaygınlaşması ile birlikte ev tipi vakum makinelerine olan ihtiyaç da gözle görülür bir şekilde artmıştır. Ev ortamında kullanılan vakumlama makineleri ile pratik ve hijyenik bir şekilde gıdalarımızı muhafaza edebilmekteyiz. Özellikle Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ile birlikte kullanıcılar oldukça kolay bir şekilde gıdalarını vakumlayabilmektedir. Ayrıca, ev tipi vakum makineleri kullanıcılar birçok avantaj da sunmaktadır.

Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Faydaları ;


Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi kullanıcılarına ev ortamında vakumlama işlemleri gerçekleştirmelerini sağlar. Son zamanlarda yaygınlaşan vakum makineleri ile birlikte ev ortamında yapılan vakumlama işlemleri ile birçok avantajdan da yararlanabilmek mümkündür.
  • Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ile gıda ürünlerinizi vakumlayarak oksijen ile temas etmesini engelleyebilirsiniz. Oksijenden uzaklaştırılan gıdalar kimyasal reaksiyondan da uzak olurlar. Bu sayede gıdanızın çeşitli tepkimeler ile karşılaşmasını engellemiş olursunuz.
  • Dahili Kesici bıçak ile rulo vakum poşetlerini vakumlayacağınız ürün ölçüsüne göre kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Böylelikle, poşetten tasarruf edebilirsiniz.
  • Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ile diğer vakum makinelerine göre çok daha sessiz ve güçlü bir vakumlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kompakt yapısı ile birlikte mutfağınızda büyük yer kaplamaz.
  • Yumuşak ve Sert olarak kullanabileceğiniz iki ayrı ürün modu ile gıdalarınızı dilediğiniz gibi vakumlayabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç halinde sadece tek bir tuş ile Sadece Yapıştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Bu işleme buzdolabı poşetleri de dahildir.
  • Kavanoz ve şişe vakumlama modu ile gıdalarınızı uzun süreler muhafaza edebilirsiniz.
  • Türkçe kullanım kılavuzu ve Türkçe kontrol paneli ile hiçbir zorluk yaşamadan Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi ürününü kullanabilirsiniz.
  • Packtech tarafından 2 yıl boyunca garantili olan Packtech Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi  klikal.com güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.
 
Otomatik Vakum Modu
Kuru ve Nemli Ürün Modu
Rulo Poşetler için Dahili Kesme Bıçağı
Sadece Yapıştırma Özelliği
Kavanoz ve Şişe Vakum Modu
 
+ Türkçe Kullanım Kılavuzu
+Türkçe Kontrol Paneli
+ 2 Yıl Packtech Markası Güvencesi Altında Garantilidir.
Teknik Özellikler
Materyal ÖzelliğiABS + PC
Maksimum Poşet Genişliği300 mm
Terazi KapasitesiYok
Terazi HassasiyetiYok
Vakumlama Süresi9 - 11 Saniye
Yapıştırma Genişliği3 mm
Vakum Pompası5 Litre / Dakika
Vakum Gücü0.80 Bar
Ağırlık~ 1.1 KG
Makine Ölçüleri382 mm x 104 mm x 62 mm
Güç Tüketimi110 W
Güç Gereksinimi220V | 50 Hz | 1 Ph
Kutu İçeriğiPT-VKM-CTR Vakum Makinesi x 1 Güç Kablosu x 1
Diğer Özellikler
Stok Kodupacktech-pt-vkm-ctr
MarkaPacktech
Stok DurumuGüncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
Garanti (Yıl)2

Packtech

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.