Packtech Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi

Güncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
69,73 USD + KDV
1.373,45 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
82,41 USD + KDV
1.623,17 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
95,09 USD + KDV
1.872,89 TL

Packtech Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi


Geçmişte genel olarak gıda sektörünün endüstriyel üretim ve paketleme aşamalarında vakumlama işlemine rastlanırdı. Ancak bu işlemin sağladığı yararların son kullanıcılar tarafından fark edilmesi de elbette uzun sürmedi. Bu doğrultuda kısa sürede endüstriyel makinelerin yanı sıra ev kullanıcıları için de cihazlar geliştirildi. Bu noktada Packtech kalitesinin kullanıcılarda geniş bir karşılık bulduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.
Nitekim Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesi ile kullanıcıların alışkın olduğu kalitesini sürdürmektedir. Bu anlamda Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesi yiyeceklerinizin raf ömrünü uzatabilmeniz için ideal bir çözüm sunmaktadır. Gıda ürünlerini oksidasyon ve dış koşullardan koruyan Packtech Pro, başarılı performansıyla fark yaratmaktadır. Sayfamız üzerinden satın alarak Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesinin standartları aşan performansıyla tanışabilirsiniz.
 

Packtech Pro Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Avantajları

 
Üstün performansıyla Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesi mutfaklarınızın en önemli bileşenlerinden biri olmayı vadetmektedir. Bu doğrultuda cihazın en öne çıkan avantajının masaüstü bir kullanıma imkan sunması olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede neredeyse endüstriyel seviyede bir vakumlama sunan cihazı mutfak tezgahlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu açıdan Packtech Pro mutfak ihtiyaçlarınıza beklentilerin ötesinde bir çözüm sunmaktadır. Buna ek olarak cihazı kullanmak için prize bağlayarak çalıştırmak istediğiniz modu seçmeniz yeterlidir. Bu noktada Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesinin farklı ihtiyaçlara hitap eden modlar içerdiğini vurgulamalıyız. Böylelikle Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesiyle her gıda ürününü en uygun koşullarda saklayabilirsiniz. Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesinin çalışma modlarından bazıları şunlardır:
  • Öncelikle Packtech Pro’nun çift vakum pompasına sahip olduğunu belirtmeliyiz. Böylelikle sert ve yumuşak gıda ürünleri için farklı vakum pompaları kullanabilirsiniz.
  • Buna ek olarak cihazın 3 farklı yapıştırma seçeneği mevcuttur. Kuru, nemli ve sulu yiyecekler için ideal olan seçeneği tercih ederek vakumalama yapabilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf ettiğiniz gibi ürünü ideal nem koşullarında saklamanız da mümkün olur.
  • Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesinin öne çıkan özelliklerinden bir diğeri de LED panelidir. LED gösterge panelinde vakumlama işleminin tamamlanmasına ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra panel aracılığıyla cihazı çalıştırmak istediğiniz mod hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Kavanoz vakumlama moduyla sert cisimlerde sakladığınız gıda ürünleri daha güvenli bir biçimde vakumlayabilirsiniz.
  • Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesi 2 ayrı vakum gücü moduna sahiptir. Böylelikle hızlı bir vakumlama işlemine ihtiyacınız olduğunda yüksek performansla vakumlama yapabilirsiniz.
  • Et ve balık grubundaki gıda ürünleri için özel marine modundan yararlanabilirsiniz. Birçok vakum makinesinde et ve balık ürünlerinin vakumlama işleminin tamamlanması saatlerce sürebilmektedir. Ancak Packtech Pro ev tipi otomatik vakum makinesinde bu işlem sadece 20 dakika sürer.

 
Çift Vakum Pompası
Kuru, Nemli ve Sulu ürünler için 3 farklı yapıştırma süresi
2 ayrı vakum gücü modu
Kavanoz vakumlama modu
Sadece Yapıştırma Özelliği
Manuel Vakum Özelliği
LED Gösterge paneli
Rulo Poşet Saklama Haznesi
Dahili Rulo Poşet Kesme Bıçağı
 
+ Türkçe Kullanım Kılavuzu
+Türkçe Kontrol Paneli
+ 2 Yıl Packtech Markası Güvencesi Altında Garantilidir.
Teknik Özellikler
Materyal ÖzelliğiABS + Paslanmaz Çelik | SUS304
Maksimum Poşet Genişliği300 mm
Terazi KapasitesiYok
Terazi HassasiyetiYok
Vakumlama Süresi5 - 12 Saniye
Yapıştırma Genişliği2.5 mm | Çift Sıra Yapıştırma
Vakum Pompası20 Litre / Dakika
Vakum Gücü0.85 Bar
Ağırlık~ 2.8 KG
Makine Ölçüleri400 mm x 200 mm x 120 mm
Güç Tüketimi130 W
Güç Gereksinimi220V | 50 Hz | 1 Ph
Kutu İçeriğiPT-VKM-PRO Vakum Makinesi x 1 Rulo Vakum Poşeti x 1 Güç Kablosu x 1
Diğer Özellikler
Stok Kodupacktech-pt-vkm-pro
MarkaPacktech
Stok DurumuGüncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
Garanti (Yıl)2

Packtech

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.