Packtech The New Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi

Güncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
69,73 USD + KDV
1.373,45 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
82,41 USD + KDV
1.623,17 TL
Vakum, Shrink, Poşet Ağzı Kapatma Ve Tabak Kapatma Makinesi Çeşitleri Klikal.com'da Uygun Fiyata
95,09 USD + KDV
1.872,89 TL

Packtech The New Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi


Güncel teknolojisiyle öne çıkan Packtech The New Eko ev tipi otomatik vakum makinesi, yiyeceklerinizi korumanıza yardımcı oluyor. Bütçe dostu fiyatına karşılık üstün bir deneyim sunan cihaz gıda ürünlerinin raf ömrünü uzatıyor. Her vakum makinesi modeliyle kullanıcıların beğenisini toplayan Packtech, yeni modeli The New Eko ile de aynı kaliteyi sürdürüyor.
Geçmişte vakum makinesi daha çok gıda sektöründe ve endüstriyel amaçlarla kullanılmaktaydı. Ancak cihazların gıda ürünlerini korumaktaki başarısı yaygınlık kazanmasını beraberinde getirdi. Bu doğrultuda Packtech profesyonel vakum makinesi ürünlerinin yanına ev tipi cihazlarını da ekledi. Mutfak ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunan Packtech ürünleriyle gıda ürünlerinizi bozulma ve bayatlama olmaksızın saklayabilirsiniz. Bu doğrultuda Packtech The New Eko ev tipi otomatik vakum makinesi size en ideal deneyimi vadediyor.


Packtech The New Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Nasıl Kullanılır?


Packtech The New Eko ev tipi otomatik vakum makinesinin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri masaüstü kullanıma izin vermesidir. Böylelikle sektörel kullanım yerine ev kullanıcılarına hitap eden Packtech gıda ürünlerini dış koşullardan muhafaza ettiğiniz ideal ortamı sağlamaktadır. Kullanım için cihazı prize bağlayarak poşet haznesine vakum poşetini yerleştirmeniz yeterlidir. Packtech The New Eko ev tipi otomatik vakum makinesi kısa sürede vakumlama işlemini tamamlar. Hazneye yerleştirilen poşet içerisindeki havayı vakumlayan cihaz yardımıyla yiyeceklerinizi uzun süre depolayabilirsiniz.
 

Packtech The New Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Özellikleri


Packtech The New Eko ev tipi otomatik vakum makinesi kullanıcı dostu özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bu özelliklerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:
  • The New Eko ABS ve paslanmaz çelik yapısıyla son derece dayanıklıdır. Böylelikle cihazı uzun yıllar boyunca kullanabilir, gıda ürünlerinizi güvenle saklayabilirsiniz.
  • Dakikada 20 litre vakum pompalama kapasitesine sahip olan cihaz, üstün bir deneyim yaratır. Ayrıca Packtech The New Eko’nun vakum gücü de 0.85 bardır.
  • Son derece kısa vakumlama süresiyle dikkat çeken ürün en geç 10 saniyede vakumlama işlemini tamamlar.
  • 130 Watt’lık bir güç tüketimine sahip olan Packtech The New Eko, oldukça tasaruflu bir kaynak kullanıma sahiptir. Böylelikle ekstra maliyetler söz konusu olmaksızın gıda ürünlerinizin vakumlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Packtech The New Eko Ev Tipi Otomatik Vakum Makinesi Avantajları


Packtech The New Eko ev tipi otomatik vakum makinesinin rakiplerine göre çok sayıda avantaja sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi cihazın neredeyse endüstriyel kullanıma yakın bir güç üretmesidir. Ancak son derece küçük ebatları ve pratik kullanımı mutfak tezgahınızda rahatlıkla kullanmanıza izin verir. Diğer bazı avantajları ise şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Deniz ürünleri için marinasyon modu,
  • Otomatik vakumlama modu,
  • Tek butonla aktive edilebilen sadece yapıştırma özelliği,
  • Kuru ve nemli ürünler için iki farklı çalışma seçeneği cihazın avantajlarından yalnıca bazılarıdır.
Diğer Özellikler
Stok Kodupacktech-pt-new-eco
MarkaPacktech
Stok DurumuGüncel ürün fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
Garanti (Yıl)2

Packtech

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.